Fedrigoni Group Verona, Itálie.Fedrigoni je největší italský výrobce kreativních papírů a je zastoupen dceřinnými společnostmi v Německu, Rakousku, Anglii, Francii, Španělsku a má partnery v 80 zemích světa. Od roku 2011 Fedrigoni působí také v Česku, na Slovensku a v Maďarsku a je možné obdržet exkluzivní kreativní grafické papíry přímo od výrobce. Výhody jsou větší flexibilita, přímý kontakt s výrobou, centrální sklad a krátké dodací termíny, zasílání vzorků zdarma a kompetentní poradenství.
Tradice rodiny Fedrigoni jako výrobce papíru začíná již v roce 1717.

V roce 1888 byla postavena první papírna ve Veroně, kde má firma také své hlavní sídlo. Dnes má Fedrigoni na celém světě přes 2 000 zaměstnanců. S ročním obratem přes 665 milionů Euro patří k největším firmám s kreativními papíry.

Sortiment skupiny Fedrigoni tvoří přes 3 000 různých druhů papírů, od přírodních a kreativních papírů přes papíry pro digitální tisk, technické papíry, samolepicí papíry, bezpečnostní a ceninové papíry, až po zušlechtěné kartony. Specialitou jsou mj. i  speciální papíry pro optické čtečky nebo papíry s haptickým povrchem. Jedinečnost, nezaměnitelnost, to jsou  kreativní papíry firmy Fedrigoni. Texty a obrazy na Fedrigoni papírech vyvolávají emoce, kterých je možné se dotknout.

Jungmannova 748/30 · CZ - 110 00 Prague 1 · Nové Město · Tel.: 00420 / 257 216 774 · info@fedrigoni.cz

IMPRESSUM | OCHRANA DAT