Online kasina přitahují nováčky a udržují si věrné zákazníky pomocí lákavých akcí a speciálních nabídek. Provozovatelé nabízejí uživatelům bonusy za registraci a doplnění účtu, odměny za účast v turnajích a loteriích. Po připsání na účet však tyto prostředky zpravidla vyžadují sázku. A aby klient využil akční nabídky s maximálním přínosem pro sebe, musí předem pochopit, jak získat bonus v kasinu zpět.

Jaké bonusy dávají kasina?

Odměny jsou hráčům poskytovány při registraci na stránce, za doplnění účtu nebo za jiné akce v závislosti na podmínkách propagace. Obvykle kasino povzbuzuje hráče bonusovými penězi nebo zatočeními zdarma, méně často odměnami, které ovlivňují stav klienta. Nejoblíbenější typy bonusů:

  • žádný vklad – peníze nebo otočení zdarma nejčastěji za vytvoření profilu;
  • vklad – procento z doplnění nebo roztočení zdarma za vložení peněz na účet;
  • reload — pravidelná odměna za splnění podmínek pro provedení vkladu.Každá speciální nabídka podléhá řadě sázkových požadavků.

Klíčovým ukazatelem je sázka – výše sázek, které musí klient provést, aby mohl vybrat výhru z bonusových fondů.

Jak vymazat bonus

Než si aktivujete odměnu, musíte si prostudovat podmínky jejího použití. Výběr výher je ve většině případů zakázán, dokud není promo akce plně vsazena. Z tohoto důvodu je někdy výhodnější nabídku odmítnout úplně, než omezit výběr peněz.

Největší sázkou je bonus bez vkladu. Zkušení hráči považují propagaci se sázkou vyšší než x40-x50 za nerentabilní. Zároveň je lepší vsadit bonus bez vkladu v kasinu v prvních hodinách po jeho obdržení, protože pro sázení jsou nastaveny krátké termíny. S odměnami za vklad je to jednodušší – doba jejich použití může dosáhnout 15-30 dní a sázka zřídka přesáhne x35.

Operátoři pečlivě sledují průběh hry o bonusové prostředky. Při vytváření žádosti o výběr může správě kasina trvat déle, než proces zkontroluje. Sázky ve výherních automatech, stolních a karetních hrách se podle pravidel zohledňují v různém poměru, platí zákaz hraní na rovné šance a používání určitých strategií.

Dalším důležitým požadavkem, který se objevuje v procesu sázení, je maximální limit sázky.

Hraním o vysoké sázky může klient rychle splnit sázkové požadavky. S pochopením toho administrativa omezuje maximální sázku na zatočení a předepisuje to v pravidlech. Zkušení hráči však nedoporučují hrát na maximální sázky, ale radí zvolit průměr. To vám umožní zůstat ve hře déle a zvýšit své šance na výhru.

Další nuance, které musíte vzít v úvahu, abyste získali bonus v online kasinu, který můžete skutečně vsadit:

  • Omezení typu her. Někteří provozovatelé neuvádějí, jaké procento sázky se počítá v závislosti na zvolené hazardní hře, ale jednoduše zakazují sázení na ruletu, blackjack a hry s živými dealery. Spuštění takových projektů může vést k automatickému zrušení bonusového účtu.
  • Limit slotu. Někdy kasina zakazují sázkové odměny na strojích s vysokým RTP. Poté je v podmínkách uveden seznam slotů, ve kterých můžete sázet s bonusovými penězi. Totéž platí pro bezplatná otočení.
  • Sázka na výši bonusu a vkladu. Pokud pravidla naznačují, že sázkový koeficient se nevztahuje pouze na výši promo akce, ale také na vklad, znamená to, že se sázka ve skutečnosti zdvojnásobí. Takový „dárek“ byste si neměli brát.