• Mega Joker (NetEnt) – 99 %. Klasický automat s vysokým výherním potenciálem. Používá nízkou maximální sázku 10 kreditů, ale existuje jackpot, což znamená, že pravděpodobnost výhry se zvyšuje. Zařízení s jackpoty mohou být na seznamu slotů zakázaných pro sázení. Informace o tom je třeba vyhledat v pravidlech nebo objasnit v technické podpoře.
  • Blood Suckers (NetEnt) – 98 %. Nejvyšší procento návratnosti mezi automaty s příběhem a tematickým bonusovým kolem. Výherní automat s nízkou volatilitou – pravděpodobnost získání kombinace na zatočení je 46,4 %. To znamená, že každé druhé zatočení může být výherní.
  • Jokerizer (Yggdrasil) – 98%. Jednoduchý video automat se symboly ovoce. Kvůli vysoké volatilitě doporučují zkušení hráči hrát na nízké sázky s poměrně velkým bankrollem.
  • Golden Tour (Playtech) – 97,71 %. Automat s lukrativním bonusovým kolem a jednoduchými pravidly. Obsluha může v tomto automatu aktivovat jackpot, což zvyšuje šance na získání velké částky.
  • Big Bad Wolf (Quickspin) – 97,35 %. Tento automat často poskytuje roztočení zdarma a tvoří 34 % výher. Díky vysokému RTP a zvýšené šanci na spuštění bonusové hry je automat vhodný pro sázení bonusových prostředků.

Proces sázení můžete sledovat na svém osobním účtu. Shromažďuje informace o výši sázek a plnění sázkových podmínek. Pokud má hráč to štěstí a plně vyhraje akci zpět, zejména bonus bez vkladu, nedoporučuje se okamžitě žádat o výběr prostředků. Je lepší ve hře chvíli zůstat a peníze vybrat s dalšími výhrami. Klient tak prokáže svou loajalitu a operátor pochopí, že nemá co do činění s lovcem bonusů, což znamená, že v žádném případě neomezí hráče v účasti na dalších akcích.

Licence kasina je povolením k provozování hazardních her. V případě kamenných provozoven takový dokument vydává provozovateli ministerstvo financí, daňová služba nebo vládní agentura speciálně vytvořená pro sledování organizace hazardních her v zemi, kde se kasino nachází. V případě online kasin je vše trochu složitější, protože internet stírá hranice mezi zeměmi. Ale za více než 20 let existence online hazardu se v této oblasti vytvořila jasná pravidla.

Proč potřebujete licenci

Povolování určitých druhů činností provádí stát za účelem stanovení jednotných pravidel pro chování firem na trhu a regulaci jejich vztahů se zákazníky.Obvykle se licence udělují na podnikatelskou činnost spojenou se zvýšenými riziky pro spotřebitele produktu resp. servis. Nejčastěji se jedná o finanční rizika. Patří mezi ně organizace hazardních her. V tomto případě úřední orgány ručí za to, že se podnikatel bude jednoznačně řídit platnými zákony. V opačném případě mu bude odepřeno právo pracovat v této oblasti.

Získáním licence provozovatel online kasina vlastně naznačuje oprávněnost své práce na internetu.

Seznam zemí, ve kterých toto povolení platí, je určen jurisdikcí orgánu, který dokument vydal, a zvláštnostmi vnitrostátních právních předpisů týkajících se online hazardních her. Obvykle jedna licence umožňuje pracovat na více trzích najednou, jinak by operátor musel získat povolení k působení v každé zemi zvlášť.

Mít licenci pro hráče demonstruje seriózní přístup provozovatele ke svému podnikání. Ve většině případů se licencovaná kasina vyznačují spravedlivými výplatami a stabilním fungováním na trhu. Na těchto stránkách jsou práva zákazníků chráněna poskytovatelem licence. Pokud má hráč stížnosti na provoz kasina, může se obrátit na regulátora, který má právo učinit rozhodnutí závazné pro všechny strany konfliktu.